Tito odbicie lustrzane2 350 zł

autor: architekt Katarzyna Maciejewska

Powierzchnia użytkowa

82,12 +Strych: 21,58 (43,75)
+Strych: 21,63 (40,73)

Powierzchnia zabudowy

105,75

Powierzchnia całkowita

211,50

Powierzchnia netto

167,74

Kubatura

597,87

Wysokość budynku

7,25m

Kąt dachu

35,00°

Powierzchnia dachu

203,55

Ep

91,00kWh/(m²rok)

Minimalne wymiary działki

19,24x16,84m

Mały, urokliwy dom parterowy przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny. W ciągu dnia domownicy mogą relaksować się w przestronnym, dobrze oświetlonym salonie, połączonym z otwartą kuchnią. Sąsiaduje z nim bezpośrednio kotłownia, co jest przemyślanym rozwiązaniem, ponieważ w domu oprócz ogrzewania gazowego, w standardzie zaprojektowano ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym. Bliskość kotłowni zapewnia natomiast miejsce niezbędne do montażu urządzeń służących do tego typu ogrzewania. Strefa nocna to 3 ustawne pokoje oraz łazienka, z miejscem na wannę i prysznic. W jednej z sypialni zaplanowano drewniane schody kacze prowadzące na poddasze nieużytkowe. Takie rozwiązanie daje możliwość adaptacji poddasza na dodatkowe pomieszczenie, czyniąc z pokoju dwupoziomowy apartament. Na drugą część strychu dostaniemy się poprzez schody składane, znajdujące się w korytarzu. Oczywiście te dwie przestrzenie można połączyć, tworząc jedno duże pomieszczenie wykorzystywane jako: pracownia, pokój zabaw, czy zwykły strych. Zastosowanie solidnego, a jednoczenie taniego stropu Teriva daje przyszłym inwestorom swobodne pole do adaptacji. Dom ma prostą bryłę i nieskomplikowany dach, przez co będzie tani w budowie i późniejszej eksploatacji.

Uwaga! Dokumentacja Projektowa nie zawiera elementów małej architektury takich jak: donice, podesty, altany, grille ogrodowe, murki, pergole, a także innych elementów wizualizacji, takich jak: garaże i wiaty wolnostojące, drogi, podjazdy, ogrodzenia, baseny itp.

Dodatki do projektu

 • Zestawienie materiałów do projektu GRATIS !!!

  Zestawienie materiałów do projektu GRATIS !!!

  Wykaz podstawowych materiałów i prac niezbędnych do budowy domu, czyli tzw. ślepy kosztorys. Stanowi nieoceniony dodatek do projektu, uzupełnia go, ułatwia budowę, jest podstawą wyceny kosztów budowy i robocizny.

 • Kosztorys inwestorski w cenie350 zł

  Kosztorys inwestorski w cenie 350 zł

  Kosztorys inwestorski zawiera dokładnie wyliczone koszty budowy domu od stanu zero do stanu deweloperskiego. Wszystkie nasze kosztorysy zawierają ponadto szacunkowe koszty instalacji oraz dodany podatek VAT.

  W wielu przypadkach koszty budowy naszych domów opierają się o dwa poziomy cen – średnie i minimalne, daje to jeszcze lepszy obraz tego, z jaką rozpiętością wydatków będzie się musiał zmierzyć przyszły Inwestor.

 • Dodatkowy egzemplarz projektu w cenie250 zł

  Dodatkowy egzemplarz projektu w cenie 250 zł

  W sytuacji, gdy z jakiegoś powodu, Inwestor potrzebuje dodatkowego egzemplarza projektu, istnieje możliwość jego dokupienia. Warunkiem zakupu, jest posiadanie oryginalnego projektu naszej pracowni w czterech egzemplarzach. Dodatkowy egzemplarz można zamówić oczywiście także przy zakupie projektu.

Rzut parteru 82,12

     
1.1 Wiatrołap 2,97m²
1.2 Salon z kuchnią 29,40m²
1.3 Komunikacja 5,00m²
1.4 Pokój 9,30m²
1.5 Pokój 11,24m²
1.6 Pokój 11,32m²
1.7 Łazienka 6,25m²
1.8 Kotłownia 6,64m²
 

Rzut strychu (do aranżacji) 44,35 (85,62 m²)


zestawienie powierzchni użytkowej (powierzchnia podłogi)

     
2.1 Komunikacja 1,14m² (1,14m²)
2.2 Strych 21,58m² (43,75m²)
2.3 Strych 21,63m² (40,73m²)
 

Przekrój

 • Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych.
 • Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego.
 • Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie].
 • Strop gęstożebrowy – TERIVA.
 • Więźba dachowa drewniana.
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.
 • Ogrzewanie gazowe + kominek z płaszczem wodnym

Elewacje

Rzut działki

 

 

Każdy projekt gotowy wymaga adaptacji do działki, przez uprawnionego architekta, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Architekt adaptujący może także wprowadzić wszelkie zmiany w projekcie gotowym, dostosowując go do indywidualnych potrzeb inwestora.

 

 

 

Znajdź adaptującego

 

 

 

Zapytaj o rysunki szczegółowe