Dodatki do projektów

Do każdego projektu zakupionego bezpośrednio u nas, dołączamy kilka gratisów, których listę prezentujemy poniżej. Możliwy jest również zakup jednego z praktycznych dodatków.

1. Zgoda na zmiany

Do każdego projektu dołączamy zgodę na wszelkiego rodzaju zmiany jakich chce dokonać inwestor.

GRATIS

2. Charakterystyka energetyczna

Każdy nasz projekt zawiera pełną charakterystykę energetyczną budynku jak również analizę możliwości racjonalnego wykorzystania energii.

GRATIS

3. Zestawienie materiałów

Do każdego naszego projektu dołączamy wykaz podstawowych materiałów i prac niezbędnych do budowy domu, czyli tzw. „ślepy kosztorys”.

GRATIS

4. Wysyłka

Każdy nasz projekt wysyłany jest bezpłatnie kurierem na nasz koszt. Możliwa jest wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej, na specjalną prośbę klienta.

GRATIS

5. Dziennik budowy

Do każdego zakupionego u nas projektu dołączamy praktyczny dziennik budowy dla inwestora.

GRATIS

6. Wiata garażowa ARP07

Do każdego zakupionego u nas projektu dołączamy projekt Wiaty garażowej ARP07 gratis.

 799,00 zł  GRATIS

7. Kosztorys inwestorski

Do naszych projektów oferujemy kompletne kosztorysy inwestorskie od „stanu zero” do stanu developerskiego.
 

500,00 zł

8. Dodatkowy egzemplarz projektu

W sytuacji, w której jest to niezbędne, inwestor ma możliwość zakupienia dodatkowego, 4-tego egzemplarza projektu. Dodatkowy egzemplarz składa się z projektu architektoniczno-budowlanego i projektu technicznego.

450,00 zł

9. Rekuperacja

Rekuperacja, będąc wentylacją mechaniczną, opiera się na ruchu powietrza wytwarzanym przez maszynę, urządzenie zwane rekuperatorem. Rekuperator umożliwia kontrolowanie ruchu powietrza nawiewanego i usuwanego z pomieszczeń oraz odzyskiwanie ciepła, z nagrzanego już, ale brudnego (wilgotnego i nasyconego dwutlenkiem węgla) powietrza.
Innymi słowy rekuperacja to system służący do wymieniania zużytego, brudnego powietrza w Twoim domu na czyste, świeże, przy jednoczesnym odzyskiwaniu części zgromadzonego już ciepła.

UWAGA: Projekt systemu rekuperacji dostępny jest dla tych Projektów, które zostały opatrzone jego ikonką (informacja w karcie projektu). W takim wypadku rekuperacja znajduje się wewnątrz dokumentacji projektowej.

GRATIS

10. Projekt ogrzewania podłogowego

Wodne ogrzewanie podłogowe, oparte o system rur ukrytych w posadzce, to komfort użytkowania w każdym domu. Pozwala ono na utrzymywanie niższej temperatury w pomieszczeniach, w przeciwieństwie do ogrzewania tradycyjnego i jest z tego powodu bardziej energooszczędne i ekonomiczne. Dodatkowym atutem jest brak widocznych grzejników, co ułatwi wystrój pomieszczenia.
W naszych budynkach, w których oryginalnie zaprojektowano dwa rodzaje ogrzewania – gazowe oraz na paliwo stałe (biomasę), projekt ogrzewania podłogowego również opracowany został, o 2 różne źródła ciepła. Od przyszłego Inwestora zależeć będzie, które z nich wykorzysta w swoim domu.
UWAGA: projekt ogrzewania podłogowego dostępny jest dla tych Projektów, które zostały opatrzone jego ikonką (informacja w karcie projektu). W takim wypadku projekt ogrzewania dostępny jest „od ręki”.

400,00 zł

11. Pakiet energooszczędny

Do niektórych projektów istnieje możliwość dokupienia pakietu energooszczędnego w skład którego wchodzą: pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, projekt instalacji fotowoltaicznej i charakterystyka energetyczna.

 900,00 zł  650,00 zł*

* przy zakupie razem z projektem