Amant 3 wersja podstawowa2 450 zł

autor: architekt Katarzyna Maciejewska

Powierzchnia użytkowa

124,75 +Garaż: 18,90

Powierzchnia zabudowy

108,18

Powierzchnia całkowita

216,36

Powierzchnia netto

162,71

Kubatura

661,12

Wysokość budynku

8,45m

Kąt dachu

40,00°

Powierzchnia dachu

201,06

Ep

44,10kWh/(m²rok)

Minimalne wymiary działki

19,34x18,74m

AMANT 3 to prosty, elegancki dom o dokładnie przemyślanej konstrukcji, co ma niewątpliwy wpływ na niskie koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji. Na parterze zlokalizowano obszerną strefę dzienną, w skład której wchodzą duży, dobrze oświetlony salon oraz otwarta kuchnia, którą w razie potrzeby można oddzielić ścianką działową. Na zewnątrz wydostaniemy się poprzez szerokie drzwi balkonowe, ale także przez przesuwne drzwi w jadalni. Dzięki takiemu zabiegowi wnętrze jest bardzo dobrze oświetlone przez cały rok, a dom doskonale nadaje się na działkę z wjazdem zarówno od północy, jaki i od południa, a także wschodu i zachodu. Na parterze znalazły się jeszcze praktyczna spiżarnia oraz toaleta. Centralne położenie kominka ułatwi natomiast ogrzewanie domu zimą. Z wiatrołapu dostaniemy się wprost do garażu, za którym znajduje się duża kotłownia z wyjściem na zewnątrz. W budynku zaprojektowano dwa rodzaje ogrzewania: GAZOWE oraz na PALIWO STAŁE-biomasę. Dzięki takiemu rozwiązaniu, projektu nie trzeba przerabiać, Inwestor sam decyduje, który rodzaj ogrzewania zastosuje w swoim domu - dokumentacja zawiera schematy i rozwinięcia instalacji c.o. i elektrycznych, obydwu sposobów ogrzewania. Poddasze to typowa strefa nocna 3 ustawne pokoje oraz duża łazienka z miejscem na wannę i prysznic. Wszystkie pokoje mają osobne wyjście na balkon, a główna sypialnia łączy się dodatkowo z obszerną garderobą. Budynek zaprojektowano w oparciu o najnowsze przepisy prawa budowlanego, z dużą dbałością o jego wpływ na środowisko naturalne.

Uwaga! Dokumentacja Projektowa nie zawiera elementów małej architektury takich jak: donice, podesty, altany, grille ogrodowe, murki, pergole, a także innych elementów wizualizacji, takich jak: garaże i wiaty wolnostojące, drogi, podjazdy, ogrodzenia, baseny itp.

Dodatki do projektu

 • Zestawienie materiałów do projektu GRATIS !!!

  Zestawienie materiałów do projektu GRATIS !!!

  Wykaz podstawowych materiałów i prac niezbędnych do budowy domu, czyli tzw. ślepy kosztorys. Stanowi nieoceniony dodatek do projektu, uzupełnia go, ułatwia budowę, jest podstawą wyceny kosztów budowy i robocizny.

 • Kosztorys inwestorski w cenie350 zł

  Kosztorys inwestorski w cenie 350 zł

  Kosztorys inwestorski zawiera dokładnie wyliczone koszty budowy domu od stanu zero do stanu deweloperskiego. Wszystkie nasze kosztorysy zawierają ponadto szacunkowe koszty instalacji oraz dodany podatek VAT.

  W wielu przypadkach koszty budowy naszych domów opierają się o dwa poziomy cen – średnie i minimalne, daje to jeszcze lepszy obraz tego, z jaką rozpiętością wydatków będzie się musiał zmierzyć przyszły Inwestor.

 • Dodatkowy egzemplarz projektu w cenie250 zł

  Dodatkowy egzemplarz projektu w cenie 250 zł

  W sytuacji, gdy z jakiegoś powodu, Inwestor potrzebuje dodatkowego egzemplarza projektu, istnieje możliwość jego dokupienia. Warunkiem zakupu, jest posiadanie oryginalnego projektu naszej pracowni w czterech egzemplarzach. Dodatkowy egzemplarz można zamówić oczywiście także przy zakupie projektu.

 • Ogrzewanie na paliwo stałe GRATIS !!!

  Ogrzewanie na paliwo stałe GRATIS !!!

  Projekty oznaczone tą ikonką posiadają zaprojektowane ogrzewanie gazowe oraz, jako alternatywę, ogrzewanie na paliwo stałe. Inwestorzy często wybierają ogrzewanie na paliwo stałe ze względu na niskie koszty lub brak dostępności do sieci gazowej. Dokumentacja projektowa posiada w pełni zaprojektowane rozwiązania instalacyjne obydwu sposobów ogrzewania, daje to komfort swobody wyboru, bez konieczności przerabiania projektu.

Rzut parteru 62,04

     
1.1Wiatrołap2,93m²
1.2Hol + komunikacja8,99m²
1.3WC1,68m²
1.4Spiżarnia2,02m²
1.5Kuchnia10,51m²
1.6Salon z jadalnią27,20m²
1.7Kotłownia8,71m²
1.8Garaż18,90m²
 

Rzut poddasza 62,71 (81,77m²)


zestawienie powierzchni użytkowej (powierzchnia podłogi)

     
2.1Komunikacja3,82m²(3,82m²)
2.2Łazienka7,20m²(9,78m²)
2.3Pokój14,01m²(18,27m²)
2.4Pokój15,64m²(19,31m²)
2.5Garderoba5,38m²(7,87m²)
2.6Pokój16,66m²(22,72m²)
 

Przekrój

 • Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych.
 • Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego.
 • Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie].
 • Strop żelbetowy-wylewany.
 • Więźba dachowa drewniana.
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.
 • Ogrzewanie gazowe lub na paliwo stałe.

Elewacje

Rzut działki

 

 

Każdy projekt gotowy wymaga adaptacji do działki, przez uprawnionego architekta, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Architekt adaptujący może także wprowadzić wszelkie zmiany w projekcie gotowym, dostosowując go do indywidualnych potrzeb inwestora.

 

 

 

Znajdź adaptującego