Amor 3 wersja podstawowa3 199 zł3 099 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 099 zł

autor: architekt Katarzyna Maciejewska

Powierzchnia użytkowa

68,75 +Kotłownia: 4,10

Powierzchnia zabudowy

61,83

Powierzchnia całkowita

123,66

Powierzchnia netto

86,22

Kubatura

367,51

Wysokość budynku

7,62m

Kąt dachu

40,00°

Powierzchnia dachu

117,23

Minimalne wymiary działki

17,04x16,49m

Niewielki domek z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy nie przekraczającej 70 m², którego niewątpliwym atutem jest bardzo dobre wykorzystanie niewielkiej przestrzeni, a zwarta i prosta bryła oraz nieskomplikowany dach umożliwią jego szybką i ekonomiczną realizację. Na parterze zmieścił się salon wraz z otwartą kuchnią, wiatrołap, łazienka, dodatkowy pokój oraz kotłownia, w której zaprojektowano dwa rodzaje ogrzewania: na gaz oraz przy pomocy POMPY CIEPŁA. Inwestor ma w ten sposób wybór i może zdecydować, które ogrzewanie zastosować w swoim domu. Pakiet z pompą ciepła zawiera dodatkowo projekt ogrzewania podłogowego oraz projekt instalacji fotowoltaicznej. Centralnie położony kominek w salonie może się natomiast przydać zimą, jako dodatkowe źródło ogrzewania. Poddasze to typowa strefa nocna. Mieści ona sypialnię rodziców, wygodny pokój dla dwójki dzieci oraz komfortową łazienkę z miejscem na wannę i prysznic. Elewację budynku można wykończyć zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Przy projektowaniu domu Amor 3 nie zapomnieliśmy o ekologii, dzięki zastosowanym materiałom cały budynek ma minimalny wpływ na środowisko naturalne i spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi współczesnego projektowania.

Uwaga! Dokumentacja Projektowa nie zawiera elementów małej architektury takich jak: donice, podesty, altany, grille ogrodowe, murki, pergole, a także innych elementów wizualizacji, takich jak: garaże i wiaty wolnostojące, drogi, podjazdy, ogrodzenia, baseny itp.

Dodatki do projektu

 • Zestawienie materiałów do projektu GRATIS !!!

  Zestawienie materiałów do projektu GRATIS !!!

  Wykaz podstawowych materiałów i prac niezbędnych do budowy domu, czyli tzw. ślepy kosztorys. Stanowi nieoceniony dodatek do projektu, uzupełnia go, ułatwia budowę, jest podstawą wyceny kosztów budowy i robocizny.

 • Kosztorys inwestorski w cenie 500 zł

  Kosztorys inwestorski w cenie 500 zł

  Kosztorys inwestorski zawiera dokładnie wyliczone koszty budowy domu od stanu zero do stanu deweloperskiego. Wszystkie nasze kosztorysy zawierają ponadto szacunkowe koszty instalacji oraz dodany podatek VAT.

  W wielu przypadkach koszty budowy naszych domów opierają się o dwa poziomy cen – średnie i minimalne, daje to jeszcze lepszy obraz tego, z jaką rozpiętością wydatków będzie się musiał zmierzyć przyszły Inwestor.

 • Dodatkowy egzemplarz projektu w cenie 450 zł

  Dodatkowy egzemplarz projektu w cenie 450 zł

  Przyda się w trakcie zbierania ofert i wycen, a także podczas prac budowlanych. Warunkiem zakupu jest posiadanie oryginalnego projektu naszej pracowni. Dodatkowy egzemplarz można także oczywiście zamówić przy zakupie projektu. Dodatkowy egzemplarz składa się z projektu architektoniczno-budowlanego i projektu technicznego.

 • Pakiet energetyczny GRATIS !!!

  Pakiet energetyczny GRATIS !!!

  Projekty oznaczone tą ikonką posiadają zaprojektowane ogrzewanie przy pomocy pompy ciepła i ogrzewania podłogowego oraz gratisowy projekt instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo dokumentacja zawiera projekt ogrzewania na gaz.

Rzut parteru 40,10

     
1.1 Wiatrołap 3,40m²
1.2 Salon z kuchnią 18,95m²
1.3 Komunikacja 7,97m²
1.4 Pokój 6,40m²
1.5 Łazienka 3,38m²
1.6 Kotłownia 4,10m²
 

Rzut poddasza 28,65 (42,02 m²)


zestawienie powierzchni użytkowej (powierzchnia podłogi)

     
2.1 Komunikacja 2,42m² (2,42m²)
2.2 Pokój 9,90m² (14,85m²)
2.3 Łazienka 3,00m² (4,95m²)
2.4 Pokój 13,33m² (19,80m²)
 

Przekrój

 • Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych.
 • Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego 24cm + 20cm styropianu.
 • Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie].
 • Strop żelbetowy-wylewany.
 • Więźba dachowa drewniana.
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.
 • Wentylacja grawitacyjna.
 • Ogrzewanie pompa ciepła lub gazowe.

Elewacje

Rzut działki

 

 

Każdy projekt gotowy wymaga adaptacji do działki, przez uprawnionego architekta, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Architekt adaptujący może także wprowadzić wszelkie zmiany w projekcie gotowym, dostosowując go do indywidualnych potrzeb inwestora.

 

 

 

Znajdź adaptującego

 

 

 

Zapytaj o rysunki szczegółowe

Wyceń budowę domu w technologii murowanej

Wyceń budowę domu w technologii murowanej